آنچه لازم است درباره صندلی ماساژ بدانید.

درباره صندلی و مبل ماساژور بیشتر بدانید


صندلی ماساژ یکی از ابزارهای ماساژ است که به صورت هوشمند و اتوماتیک پیشرفته ترین روش های ماساژ را بر روی بدن اجرا می کند. در انجام ماساژ بر روی صندلی ماساژور چون فرد در شرایطی قرار می گیرد که برایش مطلوب و راحت تر است احساس رضایتمندی بیشتری دارد. همچنین تنوع برنامه ریزی و استفاده صندلی ماساژ یا مبل های ماساژور بسیار زیاد است. علاوه بر این در صندلی ماساژ اکثر حرکات یک ماساژ واقعی مانند حرکات ضربه ای، سراندن، ورز دادن، فشردن، مالش سطحی، مالش عمیق و حرکت لرزشی شبیه سازی شده است. مدت زمان صندلی ماساژ نیز در این سیستم قابل تنظیم است
.


 

فواید پزشکی ماساژ در صندلی ماساژ

هنگام استفاده از مبل یا صندلی ماساژ بیشترین اثر را بر روی دستگاه اعصاب به عنوان تسکین دهنده و آرامش دهنده شاهد خواهیم بود و جهت رفع اختلالاتی مانند بی خوابی، تنش، سردرد و سایر بیماری های ناشی از فشار روانی مورد استفاده قرار می گیرد.
دستگاه ماهیچه ای سود بیشماری از ماساژ می برد، ماساژ با آرام کردن و کشش دادن به نسوج نرم بدن گرفتگی و تنش ماهیچه ها را کاهش داده و باعث قطع تولید سموم می گردد.
با تشدید جریان خون فشار وارد بر رگ ها و سیاهرگ ها پ، هنگام استفاده از این محصول کم شده و باعث بهبود گردش خون و تنظیم ضربان قلب و تنظیم فشار خون و در نهایت تقویت قلب می گردد. از بین بردن ترکیبات سمی و مضر که به علت فشارهای روانی بیش از حد در بدن انباشته شده است از طریق ماساژ امکان پذیر می شود و باعث بهبود عملکرد دستگاه لنفاوی می گردد.
با افزایش فعالیت شش ها سبب تنظم ریتم تنفس و خارج کردن ترشحات مضر در ریه می گردد. علاوه بر موارد فوق، در صندلی ماساژور تاثیر مستقیم در بهبود روند کارآیی اندام های داخلی بدن و کاهش خطر ابتلا به واریس و همچنین کمک به کاهش درد و درمان بیماری آرتروز زانو و گردن و ایجاد طراوت و شادابی برای پوست بدن و ... می گردد
.

صندلی ماساژ یکی از ابزارهای ماساژ است که به صورت هوشمند و اتوماتیک، پیشرفته ترین روش های ماساژ بدن را اجرا می کنند. در انجام ماساژ روی صندلی ماساژ چون فرد در وضعیت های بدنی قرار می گیرد که برایش مطلوب و راحت تر است، احساس رضایتمندی بیشتری دارد. همچنین تنوع برنامه ریزی و استفاده صندلی ماساژ یا مبل های ماساژور بسیار زیاد است که می توان آن را مناسب با ماساژ بدن زن یا ماساژ بدن مرد تنظیم کرد. علاوه بر این در صندلی ماساژ اکثر حرکات یک ماساژ واقعی مانند حرکات نیدینگ ضربه ای، حرکت سراندن، ورز دادن، فشردن، مالش سطحی، مالش عمیق و حرکت لرزشی شبیه سازی شده است. مدت زمان صندلی ماساژ نیز در این سیستم قابل تنظیم است . صندلی ماساژ برای ماساژ آرام بخش و ماساژ زیبایی مناسب است . صندلی ماساژ، ساخته شده از غلتک های الکتریکی و کیسه های هوا طراحی شده برای تقلید انگشتان و دستهای ماساژور درمانگر است.


اگر شما به فکر خرید یک صندلی ماساژ هستید به نکات زیر توجه کنید:

شدت لرزش صندلی ماساژ اطمینان حاصل کنید که شدت لرزش صندلی ماساژ برای شما مناسب است. بعضی از صندلی ماساژ قوی، و برخی ضعیفتر است که انتخاب شما به حجم عضلات بستگی دارد. برخی دیگر از صندلی ها دارای کنترل شدت لرزش می باشند که از نظر قیمت بالا ترند .

حجم یا اندازه صندلی ماساژ این اندازه به کارایی های صندلی ماساژ نیز برمیگردد . هر چه کارایی ها بالاتر رود اندازه نیر بیشتر می شود.

ویژگی های صندلی ماساژ صندلی، به شما اجازه می دهد تکنیک های مورد علاقۀ خود را انتخاب کنید، مانند قسمت های باسن، ساق پا، پا، و بازوها. طیف وسیعی از حرکت های این صندلی ماساژ بر پایه ضربه زدن فشار نقطه ای و پرس است که شبیه حرکات ماساژ، سوئدی، شیاتسو، هاوایی و تای میباشد. با استفاده از کیسه های هوا است که باد را خالی و پر میکند ساق پا و دست های شما را ماساژ می دهد با استفاده از لرزش رانها گردن و عضلات کمری را ماساژ می دهد.دقت کنید ممکن است این حرکات به درد شما نخورند . برخی از این صندلی ها دارای دستگاه بخش موسیقی با ویژگیهای متنوع است.

قیمت صندلی ماساژ با توجه به نکات بالا (کارایی و ویژگی ها) و خدمات پس از فروش ( نصب، آموزش، تعمیرات و گارانتی) متفاوت است.

خدمات پس از فروش صندلی ماساژ: این خدمات نیز میتواند در قیمت موثر باشد  توصیه ما این است که صندلی ماساژ توسط کار شناس نصب و راه اندازی شود. حتما استاندارد باشد و توسط خود شرکت فروشنده تعمیر شود به عبارت دیگر دارای گارانتی باشد

منبع : بانی اسپرت

بیست ونه امرداد نود و هفت

 

تماس با ما

تلفن آموزشگاه :65263056-021

تلفن همراه :09129475991

ایمیل :info@nazariteb.com

آدرس آموزشگاه:شهریار.خیابان ولیعصر(ع)کوچه شهید جعفرصداقت پیشه مجتمع صداقت طبقه دوم پلاک24
ساعت کاری : تمام روزهای هفته (حتی ایام تعطیل) از ساعت 9 الی 21
عضویت در خبر نامه
کلیه حقوق مادی ومعنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیای آرامش می باشد Copyright © 2017